Exposities in 2016

 

De exposities worden gehouden in de expositieruimte naast de herberg.
Elke expositie begint op een dinsdag en duurt één of twee weken.
Op maandag zijn de winkels, de herberg en de expositieruimte gesloten.
De exposities zijn gewoonlijk toegankelijk van 11:30 uur tot 16:30 uur,
maar elke expositie kan andere tijden volgen.

Inlichtingen en reservaties via de  Herberg : contactpersoon: Hendrikx, Jenny tel. België 011.800769 of 0478/624365 of Nederland 040-2069199 of via email: 

VAN

TOT (incl.)

 

26 april

1 mei

Ria Janssen, keramiek
Yvonne van Rooy, schilderwerken

3 mei

8 mei

Iente Verheyen, schilderijen
Helma Hijink, keramiek
Hans Hijink, beelden

10 mei

14 mei

Jose Baltussen, Rianne Foolen, Dimph Senders van Aarle, keramiek

Op pinksterzondag  en pinkstermaandag 15 en 16 mei
is er geen tentoonstelling.

17 mei

29 mei

Maria van den Hoogen, kunstschilderen
Els Cnossen, porseleinbeschildering
Anneke van der Velden, sieraden

31 mei

5 juni

Marjo Van der Burgt, schilderwerken en keramiek
Zus van den Crommenacher, keramiek en beeldhouwwerken

7 juni

12 juni

Van der Heyden

14 juni

19 juni

Carolien Langenberg-Hanekamp, schilderijen en keramiek
Kees Kooy, schilderijen

21 juni

26 juni

Kunstcollectief Kubra, deelnemers:
Truus de Wijs, glasobjecten
Tineke Kleij-van den Boomen, Just BooArt, schilderkunst
Bernadette Stokwieler, zoutgestookte theepotten, t-licht objecten en sprookjesachtige keramische lampen
Ellen Voets, schilderijen
Andre Lieu, abstracte keramist

28 juni

3 juli

Nanny van Heijl, schilderen
Lien van Egten, keramiek

5 juli

10 juli

Iente Verheyen, schilderijen
Helma Hijink, keramiek
Hans Hijink, beelden

12 juli

17 juli

DoMoS (Donderdag Morgen Schilders, Valkenswaard) amateurschilders

19 juli

24 juli

Rosalie van Baest, schilderwerk en beelden

26 juli

7 aug.

Eddy Kox, schilderwerken

9 aug.

21 aug.

Maria van den Hoogen, kunstschilderen
Els Cnossen, porseleinbeschildering
Anneke van der Velden, sieraden

23 aug.

28 aug.

schildersclub Hoogeloon

30 aug.

4 sept.

Marian Stads, schilderwerken

6 sept.

11 sept.

Francien van Poppel, schilderwerken en beelden

13 sept.

18 sept.

Emmie van Beers, zeefdrukken

20 sept.

25 sept.

Kunstgroep Constghesellen (Neerpelt),  schilderwerk, keramiek, natuursteenbeelden

27 sept.

2 okt.

Beeldhouwparadijs Hofmanheide Creatief (Bergeijk)

 

naar het begin van de pagina

bijgewerkt op 19 april 2016